Вижте как Роналдо се подиграва на Георги Кабаков (видео)

Георги Кабаков си навлече гнева на Кристиано Роналдо по време на победата на Манчестър Юнайтед над Реал Сосиедад с 1:0 в четвъртък вечер.

„Червените дяволи“ спечелиха, но останаха втори в групата си, което означава, че ще трябва да се изправят срещу някой от класиралите се на трето място в Шампионската лига, сред които са отборите на Барселона, Атлетико Мадрид и Ювентус.

В 71-вата минута Роналдо си помогна с ръка при игра за висока топка срещу Ариц Елустондо. Действията на португалеца изобщо не изглеждаха агресивни, а от повторенията се видя, че Кристиано докосва Елустрондо по рамото, а не му удря лакът в лицето.

Българският рефер обаче реши да накаже Роналдо за играта му и му вдигна ръце. В резултат на това Кристиано го попита как да скача, без да разперва ръцете си, скривайки ги зад гърба и иронично подскачайки.

Коментаторите на двубоя също изразиха несъгласието си с решението на Кабаков, но по-разочаровани в Юнайтед, със сигурност, са от резултата, а не от картона на Роналдо.