Мароко удари 2:1 Бразилия в контрола

Мароко спечели с 2:1 в контрола срещу Бразилия, която се игра на стадион „Стад Ибн Батута“ в Танжер. Четвъртите в света отново показаха силна игра и стигнаха до успеха чрез Софиан Буфал и Абделхамид Сабири, а за гостите се разписа Каземиро.

В 26-ата минута Винисиус отбеляза за Бразилия, но попадението бе отменено заради засада. Три минути по-късно Мароко поведе. Софиан Буфал бе намерен в наказателното поле и с премерен дура по земя прати топката във вратата пазена от Уевертон.

В 67-ата минута Бразилия изравни резултата, след като вратарят на домакините Ясин Буну не се намеси добре при удар от дистанция на Каземиро.

Мароко отбеляза победен гол в 79-ата минута, когато Абделхамид Сабири стигна до отбитата топка и с удар от въздуха донесе радост на препълнените трибуни.