Ливърпул надцака Фулъм в трилър със 7 гола

Трент Александър-Арнолд вкара победен гол в 88-ата минута, когато Ливърпул направи зашеметяващо късно завръщане, за да победи Фулъм в трилър със седем гола на Анфийлд.

Губейки с 3:2 в 87-ата минута, Ливърпул изравни, след като Уатару Ендо вкара първия си гол във Висшата лига, а секунди по-късно Александър-Арнолд завърши обрата.

Александър-Арнолд помогна на Ливърпул да открие резултата в 20-ата минута, когато ударът му от фаул рикошира в гредата и във вратаря на Фулъм Бернд Лено.

Хари Уилсън изравни четири минути по-късно, преди Алексис МакАлистър да възстанови преднината на Ливърпул след 38 минути със зашеметяващ удар от далечна дистанция.

Кени Тете отбеляза втория изравнителен гол за Фулъм в добавеното време на първото полувреме, а Боби Де Кордова-Рийд изведе Котиджърс с гол с глава напред в резултата в 80-ата минута.