Десподов вдъхнови ПАОК за успех срещу Панатинайкос

ПАОК се наложи над Панатинайкос с 3:2 на стадион „Апостолос Николаидис“ в мач от първия кръг в първата шестица в гръцката Суперлига.

Българският национал Кирил Десподов започна като титуляр за „двуглавите орли“ и даде аванс на своя тим след само 64 секунди игра. Десподов престоя на терена до 61-вата минута, когато бе заменен от Андрия Живкович, пише dsport.bg.

След половин час игра обаче Бернард изравни резултатат с хубав удар от въздуха, но осем минути по-късно Брандън Томас отново даде аванс на „гробарите“.

В заключителните минути Себастиан Паласиос от Панатинайкос беше изгонен за умишлена игра с ръка в наказателното поле. Дузпата изпълни Стефан Шваб, който не трепна и успя да се разпише.

В добавеното време Бернард върна още един гол, но за повече нямаше време и ПАОК записа победа в дербито.