Лудогорец отнесе 7 шамара от Карабах насред Разград

Лудогорец загуби тежко с 2:7 след продължения срещу Карабах и отпадна от Шампионската лига с общ резултат 4:8.
Реваншът в Разград вървеше при резултат 2:3 след първото полувреме и редовното време, а двата гола за българския шампион вкара Квадво Дуа, единият от дузпа.
Така Лудогорец ще играе плейофни мачове за влизане в групите на Лига Европа срещу молдовския Петрокуб, отстранил след 0:0 и 1:0 уелския ТНС. Първата среща ще бъде идния четвъртък в Разград.
Играта на българския шампион беше катастрофална особено в защита, където бяха допуснати редица грешки. След размяната на удари и голове през първата част резултатът беше 2:3, а през втората част и двата отбора бяха по-предпазливи, въпреки по-добрите положения отново бяха за азерите.
В продълженията обаче те реализираха категорично превъзходството си с нови четири попадения нанесоха изключително тежко поражение на българския тим. Лудогорец – Карабах 2:7! /БНР