Форест шокира Ливърпул насред Анфийлд

Ливърпул загуби с 0:1 от Нотингам Форест на „Анфийлд“ в двубой от четвъртия кръг на Висшата лига. Калъм Хъдсън-Одой се превърна в герой за гостите с попадението си в72-ата минута. По този начин бе прекъсната серията на мърсисайдци три поредни победи, докато гостите продължават без загуба през настоящата кампания. В 17-ата минута Луис Диас се пребори по страхотен начин на аутлинията и след това нахлу в наказателното поле, за да стреля в близкия ъгъл, но топката се отби от десния страничен стълб на Нотингам.

В 72-а минута Нотингам организира великолепна контраатака, при която Антони Еланга получи на фланга и успя да смени фронта на атаката, като намери по великолепен начин Калъм Хъдсън-Одой, който се справи чудесно и отправи феноменален удар с десния крак, който се отклони от гредата и влетя във вратата на Алисон, който само можеше да изгледа топката – 1:0 за Нотингам Форест.

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от 433 (@433)

Други резултати: Брайтън – Ипсуич 0:0, Кристъл Палас – Лестър 2:2, Фулъм – Уест Хем 1:1.